Tippy Assam

Tippy Assam

Galite tikėti arba ne, tačiau visos arbatos rūšys yra gaminamos tik iš dviejų rūšių augalų, viena iš kurių yra Assam, Camellia assamica. Kai 19-tame amžiuje britai atrado laukinius augalus, augančius toli Indijos šiaurės rytuose, jie negalėjo būti laimingesni – po šimtmečių sudėtingų prekybos santykių su Kinija, jie pagaliau galėjo išauginti savo arbatą. Kompanijos įkūrėjas Walter’is Whittard’as greitai pagavo šią “Imperijos arbatos” maniją, pasiūlydamas stiprią, sodrią, išraiškingos gintarinės spalvos arbatą.

Autentiška Whitard kompanijos arbata Tipy Assam surinkta iš mažų dailių lapelių auksapalviais galiukais, kitaip sakant – geriausioji krūmo dalis. Tradiciniu stiliumi paruošta ir pienu pagardinta, autentiška Assam arbata – tobulas pasirinkimas pusryčių stalui.

Kaip teisingai paruošti arbatą

Vienam puodeliui arbatos (maždaug 200 ml vandens) paimti nubrauktą šaukštelį (apie 2 g) arbatžolių. Jas užplikinti verdančiu vandeniu ir palaikyti apie 3-5 min., priklausomai nuo pageidaujamo stiprumo. Visada naudokite tik šviežiai užvirintą vandenį.

Prekės kodas Prekės aprašymas Pakuotė
Kaina (SU PVM)
765MAI “Tippy Assam” arbata maišeliuose be vokelio (50 vnt. pakuotėje) 125 g 6,00

 

Klausti dėl produktų asortimento ir kainų