Sencha

Sencha

Tyra ir organiška Sencha žalioji arbata pasirenkama dėl jos stiprumo, subtilaus salstelėjusio, turtingo ir gaivinančio skonio. Whittard veža šią aukščiausios kokybės žaliąją arbatą iš Kinijos, kur ir buvo sukurta unikali lapelių džiovinimo technika, stabdanti oksidacijos procesą. Tik gera Sencha arbata, turės savyje visą skaistų šviesaus pavasario ryto gaivumą ir šiek tiek pikantišką glotnumą – visai, kaip šviežiai nuskinti žirniai.

Būdama turtingas antioksidantų šaltinis, žalioji arbata išgarsėjo kaip visa gydantis sveikatos eliksyras: skatina svorio reguliavimą, mažina cholesterolį ir stiprina organizmą kovojant su įvairiais negalavimais. `Tačiau labai dažnai žalioji arbata yra neteisingai patiekiama – perkaitinta, ji tampa aitri ir gausi taninų. Visa paslaptis yra, žaliąją arbatą ruošti užplikant ją ne verdančiu, bet lengvai atvėsintu vandeniu, prieš tai palaikius jį kokias penketą minučių. Rezultatas – sodrios, gaivinančios žalumos puodelis bet kurią dieną, kuris savo naudingumu pranoksta brokolių dubenėlį.

Kaip teisingai paruošti gėrimą

Vienam puodeliui arbatos (maždaug 200 ml vandens) paimti nubrauktą šaukštelį (apie 2 g) arbatžolių. Jas užplikinti šviežiai užvirintu vandeniu, atvėsintu maždaug iki 80 laipsnių ir palaikyti apie 2-3 min., priklausomai nuo pageidaujamo stiprumo. Idealiai temperatūrai rekomenduojama nekaitinti vandens iki pilno virimo, arba palikti užvirintą vandenį 3-5 minutėms, kad atvėstų.

Prekės kodas Prekės aprašymas Pakuotė
Kaina (SU PVM)
780MAI “Sencha” arbata maišeliuose be vokelio (50 vnt. pakuotėje) 125 g 6,00

Klausti dėl produktų asortimento ir kainų