Mango & Bergamot

Mango & Bergamot

Ši rafinuota, malonaus skonio žalioji arbata pripildys eilinę popietę vasariško skonių ir kvapų žaismo. Subtilus mišinys, praturtintas mango, apelsinijos ir bergamotės aromatais.

Aukštos kokybės žaliosios Sencha arbatos lapeliai, surinkti anksti pavasarį, sudaro pagrindinę mišinio bazę, pripildytą sodrios žalumos ir gaivaus skonio. Persimaišiusi su rožių, saulėgrąžų ir rugiagėlių žiedlapiais, aromatingoji Mango & Bergamot arbata yra tiek puikios išvaizdos, tiek skonio. Supilta į permatomą stiklinį indą, ji papuoš jūsų virtuvės lentyną, o paruoštos arbatos puodelis suteiks nepakartojamą skonio ir kvapo pojūtį.

Sudėtis: žalioji arbata, mangų ekstraktas, apelsinijų ekstraktas, 1.5% žiedlapiai (rugiagėlių, saulėgrąžų, rožių), bergamotės ekstraktas.

Kaip teisingai paruošti gėrimą

Vienam puodeliui arbatos (maždaug 200 ml vandens) paimti nubrauktą šaukštelį (apie 2 g) arbatžolių. Jas užplikinti šviežiai užvirintu vandeniu, atvėsintu maždaug iki 80 laipsnių ir palaikyti apie 2-3 min., priklausomai nuo pageidaujamo stiprumo. Idealiai temperatūrai rekomenduojama nekaitinti vandens iki pilno virimo, arba palikti užvirintą vandenį 3-5 minutėms, kad atvėstų.

Prekės kodas Prekės aprašymas Pakuotė
Kaina (SU PVM)
007DEZ “Mango & Bergamot” biri plikoma arbata metalinėje dėžutėje 100 g 16,00

007PAK “Mango & Bergamot” biri plikoma arbata pakelyje 100 g 9,00

007VOK “Mango & Bergamot” arbata maišeliuose, supakuota atskiruose vokeliuose (25 vnt. pakuotėje) 50 g 7,50

Klausti dėl produktų asortimento ir kainų