Earl Grey

Earl Grey

Ko gero esmingiausias britiško stiliaus arbatos mišinys – tobulai subalansuotos kiniškoji ir Ceilono juodoji arbata, su lengvu citrininės bergamotės aromatu, praturtinta mėlynųjų rugiagėlių žiedlapiais – subtilia, elegantiška gėlių nata. Būtent dėl išskirtinio nuostabaus bergamotės aromato, Earl Grey yra puikiai žinoma ir laikoma populiariausia popiečio arbata Didžiojoje Britanijoje.

Atsiradimo istorija teigia, kad legendinis mišinys buvo sukurtas specialiai Charles‘ui Grey‘ui, 2-ajam grafui, išgelbėjusiam skęstantį Kinijos mandarino (didiko) sūnų. Kai baigėsi jam patiekta arbata, grafas kreipėsi į britų arbatos gamintojus, kad šie atkurtų jo pamėgto mišinio skonį. Pasimėgaukite nepakartojamu skoniu ir suprasite, kodėl kilo visas šis šurmulys…

Sudėtis: juodoji arbata, apelsino žievelė, bergamotės ekstraktas, 1% rugiagėlių žiedlapiai.

Kaip teisingai paruošti arbatą

Vienam puodeliui arbatos (maždaug 200 ml vandens) dėti nubrauktą šaukštelį (apie 2 g) arbatžolių ir užplikinti verdančiu vandeniu. Palaikyti apie 3-5 min., priklausomai nuo pageidaujamo stiprumo. Visada naudokite tik šviežiai užvirintą vandenį. Paruošta arbata rekomenduojama mėgautis natūralia arba su trupučiu pieno.

Prekės kodas Prekės aprašymas Pakuotė
Kaina (SU PVM)
033DEZ “Earl Grey” biri plikoma arbata metalinėje dėžutėje 100 g 16,00

033PAK “Earl Grey” biri plikoma arbata pakelyje 100 g 8,00

033VOK “Earl Grey” arbata maišeliuose, supakuota atskiruose vokeliuose (25 vnt. pakuotėje) 50 g 6,50

 

Klausti dėl produktų asortimento ir kainų