Chelsea Garden

Chelsea Garden

Manoma, jog šio mišinio idėja Walter’iui Whittard’ui gimė vieną vasaros vakarą, pasivaikščiojimo po Čelsio vaistažolių soda (Chelsea Physic Garden) metu. O gal tai buvo Chelsea’io gėlių paroda? Aišku tik, kad pirmą kartą tai nutiko Chelsea’je, tepraėjus gal porai metų nuo pirmosios Whittard parduotuvės atidarymo.

Mišinio pagrindą sudaro autentiška White Peony arbata, kuri jam suteikia lengvą ir elegantišką skonį, o rožės salsvumas ir prinokusių vasaros vaisių aromatai priduoda nuostabų ir išraiškingą akcentą. O kur dar natūralūs rožių žiedpumpuriai? Mišinys idealus paruoštas permatomame stikliniame inde, kur savo trapumą atskleidžia šią švelnūs žiedai – tai popiečio arbatos ir vasaros gėlių žaismas.

Sudėtis: baltoji arbata, 4% rožių pumpurai, kvapiosios medžiagos.

Kaip teisingai paruošti gėrimą

Vienam puodeliui arbatos (maždaug 200 ml vandens) paimti du nubrauktus šaukštelius (apie 4 g) arbatžolių. Jas užplikinti šviežiai užvirintu vandeniu, atvėsintu maždaug iki 80 laipsnių ir palaikyti apie 2-3 min., priklausomai nuo pageidaujamo stiprumo. Idealiai temperatūrai rekomenduojama nekaitinti vandens iki pilno virimo, arba palikti užvirintą vandenį 3-5 minutėms, kad atvėstų.

 

Prekės kodas Prekės aprašymas Pakuotė
Kaina (SU PVM)
240DEZ “Chelsea Garden” biri plikoma arbata metalinėje dėžutėje 50 g 15,70

240VOK “Chelsea Garden” arbata maišeliuose, supakuota atskiruose vokeliuose (25 vnt. pakuotėje) 50 g  8,50

 

Klausti dėl produktų asortimento ir kainų