Apple & Elderflower

Apple & Elderflower

Kaimiškai paprastas ir kartu turtingas skonių mišinys iš ankstyvųjų rudeninių obuolių ir šeivamedžio žiedų, su lengvais saldymedžio, vanilės ir hibiskuso potėpiais. Įkvėpti vasariškų, banguojančių kalvų ir šieno kupetų, Whittard arbatos mišinių kūrėjai įbėrė saują kaimo rožių ir medetkų žiedlapių, kad priduotų mišiniui spalvų dvasios.

Mėgaukitės lengvai atšaldyta, kaip paskutinis praeinančios vasaros vynas, arba karšta ir ginančia nuo žvarbių žiemos šalčių. Nepakartojamas šeivamedžio žiedų kvapas, o toliau – obuolys, palytėtas rožės. Nuostabu! Tai puikiai suderintas ir ilgai išliekantis kokybiškas skonis. O kaip Jūs manote?

Sudėtis: Palaida arbata – 67% obuoliai, erškėtrožių vaisiai, hibiskuso žiedai, 4% šeivamedžio žiedai, saldymedžio šaknis, kvapiosios medžiagos, 1% rožių žiedlapiai, vanilės gabaliukai, serenčių žiedlapiai.

Arbata maišeliuose – hibiskuso žiedai, 32% obuoliai, erškėtrožės, gervuogių lapai, 5% šeivamedžio žiedai, kvapiosios medžiagos, 3% obuolių ekstraktas.

Įspėjimas! Sudėtyje yra saldymedžio: žmonėms, sergantiems hipertenzija, rekomenduojama vengti šio produkto.

Kaip teisingai paruošti gėrimą

Vienam puodeliui arbatos (maždaug 200 ml vandens) paimti du nubrauktus šaukštelius (apie 4 g) mišinio ir užplikinti verdančiu vandeniu, palaikyti apie 3-5 min., priklausomai, kokio pageidaujate stiprumo. Arbatai ruošti visada naudokite tik šviežiai užvirintą vandenį.

 

Prekės kodas Prekės aprašymas Pakuotė
Kaina (SU PVM)
013VOK “Apple and Elderflower” arbata maišeliuose, supakuota atskiruose vokeliuose (20 vnt. pakuotėje) 40 g 7,20

013BUT “Apple and Elderflower” vaisinis-aromatinis mišinys plastikiniame inde 125 g 10,00

Klausti dėl produktų asortimento ir kainų