Horeca

Whittard produktai viešbučių, restoranų ir maitinimo įstaigų poreikiams

Siūlome atskirą grupę aukščiausios rūšies arbatų, skirtą restoranų, viešbučių ir maitinimo įmonių poreikiams – tai puikios kokybės produktai, atitinkantys aukščiausius reikalavimus: nuo klasikinių, standartinių, skirtų pusryčių stalui, iki autentiškų ir prabangių. Birios plikomos arbatžolės, arbata maišeliuose su siūlu ir be, taip pat supakuota į atskirus sandarius vokelius.

Biri plikoma arbata– tai idealiausia forma pateikti klientui maksimalią kokybę, aromatą, o kartu tai nepakartojamas arbatos ritualas.

Arbata maišeliuose – ko gero populiariausias ir patogiausias pateikimo būdas. Ją lengva paruošti, patogu pateikti savitarnai, šį pateikimo būdą mėgsta klientai. Arbatos maišeliai, supakuoti į atskirus vokelius, ne tik patogūs ir kokybiški, – tai aiškus prekės ženklas, skonio identifikacija, bei garantuota higiena.

Kodėl Whittard?

Whittard kompanija skiria daug dėmesio produkcijos pateikimui ir glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais, kad perduotų jiems geriausią sukauptą patirtį ir žinias: padeda teisingai pasirinkti asortimentą, teikia išsamią informaciją apie produktus, apmoko personalą, kaip teisingai paruošti ir pateikti arbatą.

Ilgametė kompanijos reputacija grindžiama kokybės, tradicijų ir patirties paveldu. Asortimentas nuolatos atnaujinamas papildant jį originaliais ir šiuolaikiškais mišiniais.

Nuo pat įkūrimo kompanijos prioritetai yra geriausia kokybė, įsiklausymas į klientų poreikius ir išskirtinis asortimentas.