Apie kokybę

Whittard skonio garantija

Nuo kompanijos įkūrimo 1886-ais, Whittard tiekia į rinką aukščiausios kokybės arbatą, kavą ir karštąjį šokoladą. Įmonės produkcijos kokybė ne kartą patvirtinta ir nepriklausomų skonio ekspertų komisijos įvertinimais, the Great Taste apdovanojimas buvo skirtas ne vienam gaminiui.

Great Taste apdovanojimai, teikiami Gero maisto gildijos iniciatyva, yra pripažintas kokybiškų maisto produktų ir gėrimų etalonas Didžiojoje Britanijoje. Jie dar vadinami maisto pramonės Oskarais, ar net prilyginami Booker‘io premijai. Tiesiog, Great Taste logotipas yra ženklas, kuriuo galite pasitikėti, kai renkatės maistą ar gėrimus.

 

Etiška partnerystė ir bendradarbiavimas

Įmonė yra tarptautinės pelno nesiekiančios organizacijos the Etical Tea Partnership (ETP) narė. Ši organizacija remia atsakingą arbatos pramonę visame pasaulyje. Turėdama daugiau kaip 40 tarptautinių narių, ETP padeda arbatos augintojams įgyvendinti tarptautinius socialinius ir aplinkosauginius standartus, taip pat gerinti bendrąją darbo praktiką ir vadybą. ETP taip pat vadovauja tarptautiniams projektams, nukreiptiems į sąžiningą darbo atlygį arbatos pramonėje, ir prisitaikymą prie klimato kaitos padarinių.